Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125/50 motorok alvázszáma...

125/50 motorok alvázszáma hogyan van nyilvántartva?

Figyelt kérdés
Én szeretném tudni hogy sok motor megvan hirdetve így 125/50 és azt szertném tudni hogy ezek a motorok hogyan vannak nyilvántartva mert ugybeár ha a rendőr beírja a gépbe akkor lehet belőle bajvagy nem? Én azt hallottam hogyha egy motort behoznak külföldről és nem helyezik forgalomba akkor nem szerepl a nyilvántartásban az alvázszám csak a biztosítónál Ez igaz lehet?
2011. febr. 16. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Amire "nem szükséges" rendszám, csak kötelező, az a biztosítón kívül sehol nincs nyilvántartva.

A biztosító pedig addig nem vizsgálódik, amíg balesete nem okozol. Viszont, ha akkor kiderül a turpisság, akkor nem fog fizetni. Úgyhogy ha 125-össel mész 50-esként, akkor ne okozz balesetet illetve neked se okozzanak.

2011. febr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagon köszönöm.Szóval akkro ha a rendőrnek bekell diktálni az alvázszámot nemlessz semmi gond?
2011. febr. 17. 15:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Valaki?
2011. febr. 17. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha rendőrnek bediktálod, abból nem feltétlenül lesz gond, de egy baleset esetén lekérdezik a gyártótól. Akkor lehet bukta. (nekem "igazi" ötvenessel volt balesetem, és azt is leellenőrizték)
2021. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!