Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mire vagytok a legbüszkébbek...

Mire vagytok a legbüszkébbek a kertetekben, amit sk csináltatok?

Figyelt kérdés
Ha tudtok képet is tegyetek fel :)

2012. máj. 9. 07:51
 1/6 anonim válasza:

Mindenre:) A kertünket én gondozom és senkit nem engedek a közelébe, hogy hozzá nyúljon:)

A metszést a fű ápolását és a növények gondozását könyvekből és az internetről könnyen meglehet tanulni.

Hogy lehet képet feltölteni?

2012. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Saját magam csináltam 2méter szer 3.5 méteres üvegházat 5000ft ból ablak csere utáni régi ablakszárnyakból.Palántát nevelek benne.És csináltam egy 3.5 ször 7méteres kertitavat kb egy hónapja csak a gödröt ásattam a többit magam csináltam.Ha érdekel külgy privátba címet küldök képet.
2012. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szökőkút:D:D
2012. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy kicsinyes dolog,és elítélendő,de én arra vagyok büszke,hogy 21 évesen palántát nevelek,kertészkedek,ültetek,kapálok,locsolok..ellátom a kerti munkákat..:)

Más velem egy idős csak húzza a száját a munka hallatára..

Amit utálok:belátni a kertünkbe,és mikor sétálnak az utcábanm vagy a szomszéd utcában,bámészkodnak,hogy hogyan kertészkedek...egyeseknek ismeretlen a munka fogalma...

2012. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak gratulálok.Én is tapasztalom hogy sok falusi is inkább fűvel veti be a kertet aztán a tescó-ba veszi a zöldséget mert lusták.20-30 éves fiatalok délig alszanak szégyen.Én is kihasználom a kertem minden van benne ami kell.
2012. máj. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 5.válaszadó!

Köszönöm szépen a dícséretet,én vagyok az a 21 éves...:)

Tudod,mifelénk is sokan vannak így,ahogyan mondod,hogy befüvesítik a kertet,de mikor zöldséget,gyümölcsöt kell venni a boltban,húzzák a szájukat hogy drágaság van.Ami igaz is,csakhogy nekik ott lenne a nagy kert,és egyeseknek még idejük is lenne rá.

Az egyik szomszédunk nyáron szinte minden nap megcsodálta a terméseinket,hogy milyen sok és szép,és milyen jól gondozzuk.Volt feleslegünk,adtunk egy adagot neki egyszer:) Azt mesélte,hogy sokkal jobb volt mint a bolti.Na tessék..akkor miről is beszélünk?

Említetted a 20-30 éves fiatalokat.Tisztelet a kivételnek,hangsúlyozom, DE ez a korosztály teljesen meg van hülyülve...se család,se saját otthon...se egy állandó partner...Még begyszer mondom,tisztelet a kivételnek! Rengeteg közeli és távoli ismerősöm van ebben a korosztályban,látom,hogyan élnek.Megtehetnék,hogy sajátba költözzenek,de jobb anyucinál-apucinál, egyik nőről vándorolni a másodikra.És megy felettük az idő.Jó,nem szólhatok bele,nem is érdekel,ő életük..csak..valahogyan hiányzik belőlük egyfajta talpraesettség.

Barátnőim közül is vannak így egy páran...sajnálkozik,hogy nincs pénz,hitel van,fizu kevés..Mondom neki,ott a nagy kert,műveljétek.Mi a válasz?ÁÁÁ..neeem..Rendben,ő tudja...

De amikor azt mesélem a barátnőknek,vagy a csoporttársaimnak Budapesten hogy éppen mit kertészkedtem,csak néznek mint Rozi a moziba...

Vagy amikor mesélem,hogy ha végre saját háztartásom lesz(remélem ősz végére legkésőbb) akkor szeretnék állatokat tartani meg kertet művelni,mert családi és ismerős köri és saját tapasztalatom is,hogy igenis jól tud jönni,ha kertet művel és állatot tart az ember. Tudod,hogy mit eszel valójában,és arra sem kell pénzt kiadni.

Hát,valahogy így gondolkodok én,21 évesen..nem érdekel,hogy egyesek emiatt leszólnak,én szeretem is csinálni,meg akarom is.

Remélem,ez majd kamatozni fog nekem.:)

2012. máj. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!