Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi van a kiskertedben?

Mi van a kiskertedben?

Figyelt kérdés

Mit ültettél,mit fogsz még ültetni?Milyen fajta az amit ültettél?Praktikákra is kiváncsi lennék!:)

Köszi mindenkinek!:)


2012. márc. 31. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
gaz
2012. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amik lesznek idén:

répa,petrezselyem,paradicsom,sima,fűszer,chili paprika (pritamint most fogok először próbálni magról szóval remélem lesz is belőle valami,mert már elkezdett kibújni),tépő és nyári saláta,borsó,sárga bab,fejtős bab,kelkáposzta,lila és fejes káposzta,uborka,vörös és lila hagyma,fokhagyma,zeller,spárgatök,cukkini,téli retek,cékla,mángold,karalábé,karfiol,sóska,spenót,minimális sárga és görög dinnye...van pár olyan amit most próbálunk idén először karfiol,cukkini,tök,mángold...

Egyéb dolgok amiket ültettem vagy fogok:kapor,metélőpetrezselyem,majoranna,bazsalikom,borsika fű,rozmaring,borsos menta,kakukkfű,

Magszalagot is kipróbáltam ezeket tartalmazza:citromfű, oregano, kakukkfű, metélőhagyma,bazsalikom, majoranna, kapor, levélpetrezselyem és borsfű

2012. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Várom mások válaszát is!:)

2012. ápr. 1. 07:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit már elvetettem: retek (óriásvaj), borsó, dughagyma, fokhagyma (őszi), sárgarépa (fajta:párizsi vásár csak kuriózumnak).

Amit palántázok: paradicsom (fajták:"sima teszkós", great white, black cherry, german johnson, perun, snow white cherry, asszem ennyi) paprika (habanero, lila chili, jalapeno), karalábé, káposzta

Későbbi szabadföldbe vetés: tarkabab, csemegeuborka

2012. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dudva:) Bocs, csak hirtelen jött:) Komolyan válaszolva mifelénk a kiskert a ház előtti virágoskertet jelenti, nekem van benne rózsa, tulipán, árvácska, jácint, ibolya (ő magától nőtt ki a kerítés tövébe) őszirózsa, krizantém, liliom, és tavaly ültettünk orgonát is, plusz egy kis szőlőlugas. Anyukámtól szerzem be a virágokat, neki gyönyörűek vannak, és tőle kérek tanácsot is. Eddig a legjobb befektetésem a Tescoban vásárolt rózsa volt, anno 399ft-ért gyönyörűen befogant, évek óta virít, egyik bokor futórózsa, a másik sima álló. Most lesz akcióban a 3 db 600ft-ért, megint fogok venni:)
2012. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tényleg csak kis kertem van(talán 35-40 m2).

Van benne:

-eper(kislányomnak)

-egy szedertő(remélem lesz rajta,tavasszal ültettük)

-borsó,hagyma(vörös,lila,póré),sárgarépa,petrezselyem,pici cékla,saláta.

Lesz még:

Borsó helyén zöldbab,kerítés mellett egy kevés kukorica(futtatok rá szárazbabot),illetve pár db paprika-paradicsom palánta.

Elég zsúfolt,de pl. hagymát,sárgarépát,petrezselyemgyökeret most vettem először,idáig kitartott a tavalyi!

Üdv

2012. ápr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!