Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen sörvényt vegyek, ami...

Milyen sörvényt vegyek, ami olcsó, örökzöld, és gyorsan nő? Legfontosabb a jó takarás elérése!

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz utána a csodasövénynek. Az nő a leggyorsabban, de azt nem tudom, hogy örökzöld vagy sem.
2012. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. márc. 20. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:

A "csodasövény" nem örökzöld. A legegyszerűbb a fagyal. A legtöbben azt használják.

A legszebb, legjobb persze a buxus lenne, de az egy örökkévalóság, mire sövényt nevelne belőle az ember.

2012. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Napkiraly ***** válasza:
csodasövény nem jó, télen én is nézem a szomszéd fejét :( Fagyalt hol lehet leakasztani olcsóért?
2012. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A leyland ciprus is gyorsan nő, nyírható, és csodaszép télen-nyáron :)

[link]

2012. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Napkiraly ***** válasza:
mennyiért / hol lehet kapni?
2012. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a hol lehet/mennyiért a Leylandra vonatkozott, akkor válaszol, szinte bárhol. Kertészetekben, barkács áruházak kertészeteiben, szinte mindenhol megtalálhat ahol tuja féléket lehet kapni.

Nagyságától függően kb. 1000 ft-nál kezdődik, de 1500-2000 ft környékén már szépeket lehet venni (kb. 1 méterest).

Szüleimnek van sok, én csak egyet vettem szoliternek, de tényleg gyorsan nő. Jó talaj kell hozzá (nálam picit homokos, ezért többet kell locsolni), és locsolni, locsolni :)

2012. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!