Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ez konnyezopalma?

Ez konnyezopalma?

Figyelt kérdés

Bocs, angol billentyuzetem van. 1 eve vettem ezt a novenyt, monstera neven, ami utananeztem, egy es ugyanaz a konnyezopalmaval. Sokan philodendronnak hivjak. Direkt ilyet akartam a szep cakkos lyukacsos levelei miatt. Tavaly kicsit kisebb volt, 2 levelet hozott azota, legutobbi par napja es azt hittem, az mar cakkos lesz:(

Mennyi ido kell neki meg, mire cakkos lesz?


2012. márc. 5. 17:10
 1/4 A kérdező kommentje:

Itt vannak a kepek:

[link]


[link]


[link]

2012. márc. 5. 17:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg az, csak még fiatal, majd nyáron, ha sok fényt kap, akkor lesznek lyukas levelei.
2012. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, könnyezőpálma és lehet, hogy az idén már megjelennek a szeldelt levelek is, de az igazi szép nagy lyukas levelek csak később jelennek majd meg.
2012. márc. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a valaszokat, megnyugodtam, hogy tenyleg az, mar sokan mondtak, hogy ez nem is az:(

Most, ami kinott level, ugy tunik, hogy a foag folytatasa, eleg husos a szara, ugy nez ki, mintha a kovetkezo level mar ott lapulna benne. lehet, hogy akkor hamarosan hoz meg egy levelet:D

Anyosomeknak van egy idosebb peldanyuk, abbol meg az enyembol itelve 2-3 havonta hoz levelet.

2012. márc. 6. 23:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!