Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik gyümölcsfát a legérdeme...

Melyik gyümölcsfát a legérdemesebb ültetni? (alma, barack. )

Figyelt kérdés

3 fát szeretnék ültetni.

Milyen fajta alma a legjobb? Zöld vagy jonagold..(stb)

Illetve barack?:) sárga barack jutott az eszembe.

Most ilyenkor (február 27) ki lehet ültetni?vagy várjak még 1-2 hetet?



2012. febr. 26. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyümölcsfa ültetést szerintem az ízlés szabja meg. Mit szeretsz?

Én is 3 db gyümölcsfát fogok most tavasszal ültetni:

szilvát,meggyet,a harmadik még kérdéses, lehet hogy mandula lesz, vagy bosc kobak körte. Ha marad még helyem, akkor oszlopos fákat ültetek -almát,cseresznyét. A sárgabarackkal sok gond nincs, ha azt szeretnél, vagy megmarad, vagy nem. Nekem a legjobban termő sárgabarackfám egyik napról a másikra un. gutaütést kapott, kipusztult. Azt mondják, ritka az a sárgabarackfa, amelyik megéri az öregkort.De ha megmarad, akkor viszont isteni lekvárod lesz!(Nekem szerencsére még maradt 2 sárgabarackfám)Sok sikert!

2012. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia:) köszi a választ.

mi 4-et ültettünk egy kajszi sárgát,champion őszit,jonagold és gála almát.remélem megmaradnak ;) neked is sok sikert:)

2012. márc. 4. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!