Kezdőoldal » Otthon » Kert » B. L. Majorannát ültetett már...

B. L. Majorannát ültetett már valaki?

Figyelt kérdés
Én most akarok először füszernövényeket ültetni.A majorannát hogyan kell és mikor? Már láttam egyszer palántákat cserépben elvetve és hajszál vékonyak voltak.Akinél láttam pikkírozta de nem maradt meg egy szál sem.Segitsen ha valaki tud!
2012. febr. 26. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A fűszernövények ültetésével várj.amíg melegebb lesz. Április végén.május elején érdemes kiültetni.

A megvásárolt palántákat néhány napig a cserépben hagyd,árnyékban. Utána a földlabdával együtt ültesd ki. Jól locsold meg,de utána nem kell nagyon sűrűn locsolni.

2012. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én már megvásároltam a vetőmagot és ettől a ponttól(vetés) érdeklődök,mikor,hogyan milyen mélyen kell vetni.
2012. febr. 27. 07:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Rá szokták rajzolni a zacskókra a tudnivalókat.


Nekem több évben is volt, jól sikerült. Március közepe táján veteményeztem virágládába, aztán onnan szabadföldbe. De az időpont attól függ, hogy milyen fényviszonyok között, hány fokon tudod tartani, ideális esetben már most is lehet.

2012. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is idén fogok neki először a fűszernövényeknek,illetve kettőnek: a bazsalikomnak és a majorannának. Jövőhéten jönnek a magok és ha gondolod diskurálhatunk,ha még érdekel!?:)
2012. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!