Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szerintetek megmaradna egy...

Szerintetek megmaradna egy gránátalmafa a kertben? Vagy lehet e szobában tartani?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szobában nem érdemes próbálkozni.


Védettebb helyen kertben megmarad, de nem minden fajtája.

Több fórumos ismerősömnek van. De ha termőt akarsz, akkor vásárolj nálunk élő fáról szaporítottat, vagy kertészeti fórumon csereberélj egy hajtást, magról ültetve később terem.

2012. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mért nem érdemes szobában probálkozni?
2012. febr. 24. 14:23
 3/6 anonim válasza:

Én nem régen csíráztattam a magokat, most elkezdtek szépen lassan növekedni. Persze ez a megoldás lassabb és nem is biztos, hogy elindul a növekedése, de én szeretem a kihívásokat :D

Információim szerint lehet szobában tartani,esetleg nyáron teraszon, nagyobb dézsában. Az elején védeni kell a fagytól és a huzatos helyektől. A párás, meleg helyet kedveli. Télen is figyelni kell erre. Ha kertben van télen takarással kell védeni a bokrot.

2012. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a füge "megmarad" felétek vagy elfagy?
2012. febr. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Van fügénk és eddig minden telet kibírt :)
2012. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor jó esély van, hogy a gránátalma is megmarad.

Az első néhány télen azért takard! Vesszőket lesúlyozni a földre, és mehet rá valami szalma+kartonpapír+súly.

Ja és az is segít, ha közel ülteted a ház falához.

2012. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!