Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy lehetne megvilágítani a...

Hogy lehetne megvilágítani a majomkenyérfámat?

Figyelt kérdés

2 neoncső nem volt elég neki, kicsit szottyos lett.

Kint a folyosón is volt egy kisebb adag, és az szebb, csak be akarom hozni, mert gondolom a telet csak nem bírná ki.

Vegyek valami erős kompakt izzót, próbáljam meg azzal? Hát nem tudom.


2011. dec. 26. 23:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Ablak azért nem jó, mert a függöny mögött nem látom, és tuti elfelejteném locsolni, meg ott nem jön olyan sok fény amúgysem.
2011. dec. 26. 23:48
 2/8 A kérdező kommentje:
válaszoljatok már.
2011. dec. 27. 00:47
 3/8 anonim válasza:

Úgy tudom, viszonylag jól bírja a hideget, 5-10 fokig szerintem maradhat ott, ha ott jobb a fény.

Vagy lehet hogy csak csőcsere kéne, osram flora-val már hallottam trópusi növényeket tartani.

2011. dec. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Off:

Bocsi az offolásért, de honnan van?

2011. dec. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pár éve kaptam valakitől. És van nekem itthon is, meg anyunál is, anyunál is. Könnyű növeszteni, mert ha csak letörök egy darabot és berakom földbe, az már nő is.

De nem olyan nagyok, a legnagyobb az olyan 50-60cm-s, meg van egy csomó 20-30 centis. Locsolni se kell sűrűn.

Pl kint nem is locsolom, csak amennyi eső esik, annyit kap. De nagyon szép. Nekem az egyik kedvencem.

2011. dec. 27. 15:59
 6/8 A kérdező kommentje:
A második "anyunál is" helyett az barátom apja akart lenni, oda is vittem. Ha kell adok egy darabot.
2011. dec. 27. 16:01
 7/8 A kérdező kommentje:

Még azon gondolkodtam, hogy ledes lámpával nem lehetne e világítani? Olyan ledessel, ami rendes foglalatba tekerhető, mondjuk több olyan izzóval, közelről.

Bár nekem csak 1 ledes izzóm van most, asszem 4 Wattos.

2011. dec. 27. 16:06
 8/8 anonim válasza:

Ha még aktuális akkor:


Osram Fluora! Egy speciális növények számára kifejlesztett fénycső! Az ára is tűrhető. A 18Wattos, 590mm-es cső Sopronba 2500!

2012. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!