Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kb. mennyibe kerül tuja ültetése?

.mia. kérdése:

Kb. mennyibe kerül tuja ültetése?

Figyelt kérdés
100 db tuját kellene ültetnem, érdekel hogy ezt mennyiért vállaljak (pest környékén)?

2011. nov. 15. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha ráérsz csináld meg magadnak még pénzt se dobsz ki érte.
2011. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úúú.. hát, egész gyorsan megvan ám az a 100 tuja. Én nő vagyok, és szerintem egymagam egy délután alatt el tudnám ültetni mindet úgy, hogy előtte levő nap kiásom nekik a kis gödröt, beiszapolom és teszek a gödörbe vagy trágyát, vagy növekedést serkentő korongot.


De egyébként fogalmam sincs, hogy mennyibe kerülne.. Biztos nem olcsó. Esetleg próbáld megérdeklődni egy kertészetben, hogy vállalnak e ilyet, és ha igen, akkor mennyiért..

2011. nov. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért az kérdés, hogy mekkora tujákat szeretnél. Mert más, ha 2 méterest, és más, ha fél méteres.
2011. nov. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom megoldani az ültetést, ezért erdekel az ára, pici (20-30cm) tujákról van szó...
2011. nov. 16. 09:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van az ismerősi/rokoni körben valami erősebb tinédzser(ami már látott ásót, és van minimális gyakorlata), akkor azokat finoman meg lehetne kérni, úgy hogy adsz nekik mondjuk 5-10000 forintot. Szülők is jóü néven vennék, a gyerekek is tök boldogak lennének, hogy kapnak egy kis zsebpénzt.
2011. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!