Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyi idő alatt nő ki a...

Mennyi idő alatt nő ki a kertben elültetett fű?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor már látványosan füves kertként funkcionál a kert.
2008. márc. 19. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
hónapok. az elvetés után 2 héttel ha locsolva van minden nap (nagy melegben reggel este) akkor már zöldel, de hónapok míg focizni lehet rajta.
2008. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
85%
Nem igaz teljesen!Nekünk az első fűszálak 4 nap után bújtak ki.2 hónap és focikész a fű :)
2008. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
hmmm mi nem igaz ugyan azt írtad le mint én. 4 nap után max van 2 füszállad de arra nem mehetsz rá. 2 hét után sem mehetsz rá de akkor már látványosan zöld, és hónapok 2-3 meddigre rámehtsz. ez attol is függ hogy mikor veted, a lényeg a sok sok locsolás, és a permetszerü locsolás hogy ne mossad ki a magokat.
2008. márc. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Rá van írva ez az infó a fűmag zacsijára, nemigaz? :)
2008. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Fűmagtól és az időtől is függ. Az esős hűvösebb nem túl hideg időben hamarabbb kibújik. De szerintem is kell 2 hónap mire erősebb lesz. Ami a dobozra van írva az nálunk nem jött be.

Ja és a parktikeres pár száz forintosat nem ajánlom mert sz...t sem ér. Nálunk, nem tudom a nevét csak azt hogy dobozban van 1 kilos kiszerelésben és fociznak aképen, az vált be.

Várd meg még kb 10 centis lesz majd vágdle de csak felére majd 2 hétmmúlva már lehet lejebb állítani a fűnyírot. És kis fűtáp és már kész is a focira fű. Ja és sűrűbbre szórd mint a doboz írja:-))

Tapasztalatom alapja: kb 250 m2 fű.

2008. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!