Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan nyílhatna ki?

Hogyan nyílhatna ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kertes házban lakom,és van egy ágyás krizantémom,pont annyi amennyi október 31-én,és nov. 1-én nekem szükséges!

Valamiért nem akar kinyílni.:(

Nem fagyott meg,pici fóliasátor is van rajta,2 réteg fólia,fűtés volt benne.

Nagyon lassan nyílik. Megpróbáltam hogy kettőt behoztam és vízbe tettem, melegebb helyre...minden nap picit törtem a szárából,de ugyan olyan lassan nyílik.

Drága tápoldatokat és permetszereket nem szeretnék venni,mert akkor már mindegy ha megveszem a virágot(persze ilyen 1000 ft körüli tápoldat még belefér)...Nyáron így is volt permetezve bőven,ahogy kell...


Valami "praktika" amitől biztosan kinyílna okt.30,31-re nov. 1-re??


Köszönöm előre is!


2011. okt. 23. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

nálunk se nyílt még ki, és mi is hoztunk be de azon sincs még semmi változás, nem értek hozzá mi baja lehet,

mi még fóliát se raktunk rá

2011. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A krizantém nyílását a nappalok rövidülése indítja be. Idén a hosszú szép idő miatt túl sok fényt kapott, ezért nem indult be időben.

Vegyszer nélkül egyetlen praktika van:

Leszedve szobába vinni, radiátor elé, vagy minél melegebbre.

Már kevés az idő, csak akkor nyílik ki rendesen, ha már most is szépen láthatóak a szirmok.

2011. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül szőlőcukros vízben tároltuk bent a szobában.Egészen kikupálódtak..:D

Szépek lettek :)

Köszönöm!

2011. okt. 31. 15:26

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!