Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan tudnám újjáéleszteni?

Hogyan tudnám újjáéleszteni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm nekem adta a vitorlásvirágát, ő már ki akarta dobni, mert szegényt sokáig nem locsolta és teljesen élettelen.

Én elkértem, hogy megpróbálom felfrissíteni (mivel nekem is van 3 szép példányom és a kedvenc növényem, megsajnáltam, hogy a kukában végezné) Viszont akármit is teszek, öntözöm, kicsit világosabb helyre rakom, semmit jelét nem látom annak, hogy akár esélye is lenne "feltámadni". Még a vizet sem szívja fel a kis tálkából, pedig a másik 3 növényem szinte "falja" és tudom, h ennek a kis viznek már rég el kellett volna tűnnie :(

Mit javasoltok? Adjam fel és később az enyéimből ültessek újat, vagy próbálkozzak még? Köszi!


2011. okt. 12. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van még rajta valami hajtás ami jónak tűnik azt ments meg mindenképp. Esetleg a gyökerét tedd bele egy tál vízbe pár napra majd ültesd földbe és adj neki valami minimális tápszert plusz legyen napos helyen.
2011. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!