Kezdőoldal » Otthon » Kert » Varhato meg hideg ido mostanab...

Varhato meg hideg ido mostanaban Hajdu-Bihar megyeben? Vissza szeretnem koltoztetni a viragokat a teraszra.

Figyelt kérdés
Igaz be van epitve, de nem igazan szigetel. Valami takolmany, meg a por is bejon, nemhogy a hideg...
2009. márc. 31. 07:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
MIlyen virágokat? Én a muskátlikat és a kaktuszokat raktam már ki. Nekik nem árt, eleve csak novemberben szedtem be őket, és nem lett bajuk. A többi balkonnövénnyel még várok, a szobanövények meg eleve csak május végén kerülhetnek ki.
2009. márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a nevuk de szobanovenyek es nagyok es bokrosak es sok helyet foglalnak. Mar ugy pakolnam ki oket....

De ha majus vegen biztosabb...nem szandekom lefagyasztani oket, ha mar putyukaltam egesz telen.

2009. márc. 31. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!