Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen növény (bokor) lehet ez?

Milyen növény (bokor) lehet ez?

Figyelt kérdés

nagyon tetszik, olyan virága van, mint a szegfűnek, közben meg díszbokor. nagyon érdekelne, hogy mi a neve. Sajnos, nem az enyém, de szeretnék.


[link]


[link]


2011. jún. 10. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez gránátalmafa. Van sok színű virággal, nekem sárga van, de láttam már narancs és piros színben is. Neked hála pedig rózsaszínűt is.

Elvileg létezik télálló is, de be kell takarni. Én idén télen nem takartam be és el is fagyott, de szerencsére tőből újrahajt.

Gyümölcs még nem termett rajta, amint kinyílik a virága, le is dobja. De lehet, hogy lehet valamit kezdeni ezzel a dologgal.

2011. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia!


Köszi a választ! Mindenre gondoltam, de erre nem! Azt hittem, valami nagyon különleges dísznövény, nem gondoltam, hogy gyümölcsfa!

2011. jún. 10. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Van a dísz gránátalma és a termő gránátalma.

Az első a speciális, rózsaszerű virágfelépítés miatt nem tud megtermékenyülni.

2011. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazán nincsen mit. Viszont én is köszönöm az utolsó válaszolónak, ezt nem tudtam, akkor ezért esik le a virág.
2011. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!