Kezdőoldal » Otthon » Kert » Pázsitot hogy lehetne bedúsíta...

Pázsitot hogy lehetne bedúsítani? (kép)

Figyelt kérdés

Az a nagy problémám régen nagyon szép volt a füvünk(bocsi hogy a kutya is rajta van de neki köszönhetem hogy megörökíthettem a füvet):

[link]


[link]


[link]



Ilyen volt régen egyszer behalt a kutunk és nem locsoltuk egy ideig és kipusztult.Locsoljuk rendesen próbálom a kis részeket újra befüvesíteni most az a nagy baj hogy nem dús a fű meg ilyen hülye gaz nő oda és azt már kézzel az életbe nem szedem ki :| szóval szerintetek hogy tudnám azt elérni hogy a fű dúsabb legyen meg a gaz pusztuljon ki :/ azért láthatjátok szép füvünk volt és tökre sajnálom már hogy nem olyan :( majd holnap csinálok képet hogy most milyen a fű


2011. jún. 5. 00:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó a kút behalása után pár napra készült
2011. jún. 5. 00:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Locsoljátok rendesen, mindenképpen este vagy reggel, ne a tűző napon, és nyírjátok sűrűn, meg fog erősödni. Bár nem tudom mennyire vészes. Ha nagyon, akkor esetleg vehetsz egy csomag fűmagot meg egy kis virágföldet, és a foltokba vess újat, szórd meg kis földdel, hamarabb gyökeret ereszt akkor. De ne fedje el teljesen, csak szórványosan kis tápanyagként.
2011. jún. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
este szoktam locsolni de már reggel is fogok hetente vágom 3-4 centisre.. köszönöm a válaszodat :)
2011. jún. 5. 00:27
 4/5 anonim ***** válasza:

A fűmag fényen csírázik, ne szórj rá tőzeget/földet, max ha tápanyagot akarsz pótolni, a Scotts-nak van nagyon jó, speckós pázsitra való műtrágyája. Illetve - szerintem meg kellene szellőztetned egy ilyennel:

[link]


itt egy másik link, érdemes elolvasnod:

[link]

2011. jún. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első nagy találmány és nem is drága:) nagyon szépen köszönöm
2011. jún. 5. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!