Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kaptam egy szép cserepes...

Kaptam egy szép cserepes virágot de nem tudom mik az igényei és a nevét sem, hol tudom megnézni kép alapján, hogy mi a neve, szükséglete?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Leírnád, hogy néz ki? megpróbálom kitalálni, nagyon sok virágom van, virágmániás vagyok.

Azért egy tipp: nyúlj a virágcserép földjéhez, ha az ujjadra tapad a föld és érzed, hogy vizes, akkor még van elég nedvesség a földben, és ráérsz locsolni.

Amugy én a legtöbbet hetente 1x locsolom. a legtöbb virág szereti a napos helyet.

2009. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem kedves válaszolo visszanézel még,a virág hogy néz ki?:nagy sötétzöld levelei vannak amikben vastag világoszöld erek futnak,hosszu szára va ami egy nagyobb vastag töböl ágazik ki több szár 1 töböl!A lavél alakja talán a csepp formára hasonlit leginkább,a tönél vastagabb a levél hegye felé egyre vékonyodik vannak 20cm-es levelei de 10cm-er körüliek is!Hát remélem az alapján ahogy leirtam meg tudod mondani milyen fajta!Köszönöm!
2009. márc. 18. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, ez szerintem az alokázia egyik fajtája lesz.


Ha beírod a google képkeresőbe, hogy alokázia, sok fajátját láthatod a képeken, és eldöntheted, melyik a tied!

Írj vissza, hogy jó e a tipp! Kíváncsi vagyok!

2009. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!