Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi lett a cseresznyefámmal?

Mi lett a cseresznyefámmal?

Figyelt kérdés

A fa kb. 15 éves, eddig ne volt vele semmi baj.Böségesen termett.Permetezés nem okozhatta a bajt.A levelek hervadtak a gyömölcsök kis hiján nagyobbak a magnál.A közelben egészséges bodzabokor és kajszibarack fa van.


[link]


2011. máj. 30. 22:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Valami technikai hiba történt, mert az első nem jelent meg.Ide megismétlem, hátha több szerencsém lesz.

[link]

2011. máj. 31. 08:04
 12/16 hell-ikon ***** válasza:

Csak tipp:

Agrobaktériumos gyökérgolyva.

[link]

2011. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Pontos diagnózist nem várj.

Ez kb ilyen kérdés: "fáj a hasam, mitől?"...

2011. máj. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Apám az ilyen cseresznyefát úgy mentette meg ,hogy vas kloridos vízzel locsolta .Tavaly pont ilyen fonnyadtúl nézett ki ,idén meg gyönyörű alig várom hogy beérjen a cserkó rajta !
2011. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ismerős probléma nekem is tönkre ment a 8 éves fám, nagyon mérges voltam mert a 3 cseresznye fám közül ez volt az egyetlen ami ért is valamit. Nekem egy szakember javasolta hogy minél gyorsabban vágjam ki mert ez terjedhet, hát igen addig halasztottam mire elérte az alma fát is most 2 fát kellett kivágnom, de legalább van tüzelő.
2011. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
1. vagyok, a Monilia volt a szüleimnél ami kipusztította, szerintem nálad is ilyen gond lehet, legalábbis a fátok pont úgy néz ki, mint náluk a fájuk.
2011. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!