Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen virágot ajánlotok az...

Milyen virágot ajánlotok az erkélyre?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem értek a növényekhez, úgyhogy lehetőleg olyan kéne, amivel nem kell sokat foglalkozni... Amúgy Ny-i fekvésű az erkély, ha ez számít... Elég napos.
2009. márc. 15. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem a muskátli nagyon szép, tavasztól őszig kint lehet, és feldobja az erkélyt. Én már nagyon rég szeretnék, de a páromat lehetetlenség rávenni, hogy csinálja meg a helyét az erkélyen, úgy, hogy szépen rögzítve is legyen, meg jól is mutasson.
2009. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Muskátlit vagy a záporvirágot ajánlom. Nagyon mutatós mindkettő. Én is most készülök venni, de még nem tudom, hogy melyiket. :D
2009. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy kedvencem van: Lobélia- még nem lehet venni, de ha melegebb lesz, pl piacon beszerezhető. Májustól őszig virágzik, egyszer vissza kell vágni-ha lement az első virágözön:) Nagyon olcsó, nálunk mindenhol szép volt, árnyék, nap, cserép, szabad föld. Van belőle gyönyörű sötétkék, imádom a kék virágokat.
2009. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

itt találsz nagyon szép balkonvirágokat, és le is írja, hogy mit hogyan kell jezelni és melyik szereti a tartós napfényt is. Sok sikert és örömöt kívánok neked az erkélyedhez :)


Detti22

2009. márc. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én a petuniát ajánlom neked,és nem árt náhány büdöske,mert elriasztja a szúnyogokat.
2009. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na a szúnyog ellen, az jó ötlet
2009. márc. 24. 23:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!