Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tavalyi permetezőszer elhaszná...

Tavalyi permetezőszer elhasználható?

Figyelt kérdés
Be lett keverve, minden fára jó de nem mind lett elhasználva. Jó még?
2011. máj. 15. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan juttasd ki. Elvileg fel kellene használni a keverést követ 1 héten belül, gyakorlatilag semmi baja, mi is használjuk a tavaly ősszel 500 l-es permetezőből leengedett gyomirtót, de fungicidet és inszekticidet is ugyanígy kijuttatnánk.
2011. máj. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem jó !

Bekevert állapotban elveszti a hatóanyagát.kipermetezheted,de csodát ne várj.

2011. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
dehogy veszíti el
2011. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tavalyi bekeverésről beszélünk ! Gondolod ennek nincs szavatossága?

Kedves kérdező !

Keverj be új szert ,mert nem fog hatni akár milyen is a szer,és oda lesz a termésed ,annyit meg gondolom nem ér a kísérletezgetés .

2011. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elméletben helytáll, amit mondasz, gyakorlatilag pedig (tapasztalat) nyugodtan juttasd ki.

De kérdező, ha megnyugtat, fél dózist tegyél hozzá.

Igen, hogyne volna szavatossági ideje, pontosan tudom, ahogy azt is, hogy nagyon sokan nem gazdálkodnak (így fogalmuk sincs a növényvédelemről), és amit a növényvédőszeres flakon/doboz hátoldalán olvasnak (esetleg a zöld könyvben), azt tartják szentírásnak, de ha egyszer megtapasztalnád, mekkora különbség van az elmélet és a gyakorlat között, nem hurrognád le azokat, akik csinálják is és nem csak olvasnak róla.

2011. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem hurrogtam le senkit ,válaszoltam a kérdezőnek . Elsődlegesen Szakmámból,másodlagosan tapasztalatból adódóan válaszoltam .
2011. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó mondatodra: úgyszint :)
2011. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az a helyzet 1 db meggyfa van csak az udvaron és ez a fajta permetezőszer már nincs itthol, és arra elég drága, hogy mindig a felét ki kell dobni. Most kinéztünk 2 fajtát majd a héten benézek a gazdaboltba van-e.

Egyik lemosó a másik érés előtt pár nappal kell( félig érett állapotban)

2011. máj. 16. 09:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne keverj be sokat,csak amennyit elhasználsz,és akkor nem kell kidobni.
2011. máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lemosó permetezést már ne csinálj,azt tél végén kellett volna.
2011. máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!