Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért nem hajt tovább a licsim?

Miért nem hajt tovább a licsim?

Figyelt kérdés
Tavaly ilyenkor csíráztattam egy licsi magot, egészen nyár végéig szépen hajtott is. Azonban télen leállt, gondoltam ő is téli álmot elszik :) Fog még növekedni? És egyáltalán, ha nem pihent télen, akkor mi tortént vele? Tudok enki segíteni a növekedésben, hajtásban? Köszönöm!
2009. márc. 11. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak a tél miatt nem hajt tovább, ha beköszönt a tavasz újra elkezd nőni. Ez szinte minden növénynél így van.
2009. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés: egyszerűen csak földbe dugtad és úgy hajtott ki? Én is szeretnék, de nekem nem hajt még (2 hónapja). Mennyi idő míg kibújik?
2009. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm a segítséget. A másodiknak: én vizespohárban csíráztattam, vatta között, és miután kicsírázott, elültettem. Akkor is kellett neki még vagy 3-4 hét, mire kibújt. Szerintem nézd meg, hogy mi van vele most, ha már csírázik, akkor hagyd, ha még nem, akkor próbálkozz úgy, mint én.
2009. márc. 12. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!