Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan lehetne elűzni a...

Hogyan lehetne elűzni a békákat a kertből?

Figyelt kérdés
Nem szeretném bántani őket, de nagyon félek a békától. Tegnap este már előjöttek, iszonyú sok van. Tud valaki valami módszert, amitől elköltöznének? Szeretik a kertünket, mert minden bio, nincs vegyszer, nem is nagyon szeretném... Van megoldás? Legyen szíves segítsen, aki tud, köszönöm!
2009. márc. 6. 10:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Gólya?
2009. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Egy kocsikereket kellene tenni a kéményre, hátha odafészkel egy gólyapár.

Addig csinálj a békáknak a kert sarkában egy kis tavat, porhanyós földdel játszóteret, hátha inkább ott gyülekeznek. amúgy nem baj, jobb mint acsupaszcsiga, legalább rendben tartják a kertet.Ha jön a szárazság eltűnnek. Addig hordj gumicsizmát!

Kutya?

2009. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Zárd be a bejárati ajtót, mert bemennek!
2009. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.... Hasznosabb nincs? :-) Ezek viccesek, jót mosolyogtam, de én TÉNYLEG félek a békáktól!!!
2009. márc. 6. 11:38
 5/19 anonim ***** válasza:

A gumicsizmát komolyan gondoltam. Félelem ellen.

Szerintem a félelmedet hamarabb el lehetne űzni, mint a békákat. A tavat is komolyan gondoltam. Téged az zavar, hogy találkozol velük, nem az, hogy ott vannak.

Ha a találkozást minimalizálnátok az is valami lenne.

Tényleg be kell zárni az ajtót, anyukáméknál is nagyon sok van, és bejön különben. De megjelentek a faluban a gólyák. Vannak békás évek, meg békátlanok náluk.

2009. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ide ímélt írni: [link]
2009. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a liba nem tartaná távol? Az is vizimadár. Legjobb lenne tényleg valahogy odacsalni a gólyákat. A békák hanyatt-homlok menekülnének. Varangy, vagy milyen béka?

Az a baj, hogy nem sok minden eszi meg a békát. A szárazat nem szertik. Talán az utakat felszórhatnád homokkal

2009. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2009. márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Aki agumicsizmát írta, abban igaza van, hogy "félelemteleníteni" kellene magamat. Szörnyű, hogy pont a béka a mumus... A párom szokta is mondani, hogy rúgós-harapós lóhoz gond nélkül nyúlok, fel se merül bennem, hogy megijedjek egy kutyától, de a béka.... Úgy látszik, mindenkinek kell félnie valamitől... A linkeket is köszi, megnézem!
2009. márc. 6. 12:36
 10/19 A kérdező kommentje:
Ja és varangy, igen. Megfontolom a libát!
2009. márc. 6. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!