Kezdőoldal » Otthon » Kert » A korpa méretű virágmagokat...

A korpa méretű virágmagokat hogy a rákba ültessem el?

Figyelt kérdés
Bevallom kezdő kértesz legény vagyok... Vettem egy csomag virágmagot, amire az volt írva, hogy 1000 db mag van benne. Megörültem, hogy fú de jó, jut az egész kertre, de amikor kinyitottam, akkor a mákszemnél is kisebb méretű magokat találtam benne (persze már eredetileg is furcsa volt az ezres szám, de gondoltam, ha ők mondják...). Na most nekem ezzel az a hatalmas bajom, hogy ezt mégis hogyan ültessem el? EGYENKÉNT? Ráadásul rá van írva, hogy 20x20-as felosztásban kell ültetni, tehát számomra méginkább nyilvánvaló, hogy egyenként kell a földbe dugni. Van valami, amiről nem tudok? Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2011. ápr. 16. 21:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
De hogy akarsz formulázni? Ha perpill a magok mindennél fontosabbak? Szerintem siessél, mert amire oda jutsz, hogy egyenként elkezded őket ültetgetni, elveszítik csíraképességüket.
2011. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!