Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit tegyek most az orchideámmal?

Mit tegyek most az orchideámmal?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy egy virágszárat növeszt az egyik orcim...nálam még nem virágzott, csak mikor megkaptam,de akkor ugye már bimbós volt....


Nem tudom hogy ilyenkor mit kell tennem, mármint szüksége van-e több vízre vagy tápoldatra?

Spricceljem-e többet, szabad e mozgatni? stb...


2011. márc. 28. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
ne csinálj semmit.
2011. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hmm köszi :)
2011. márc. 28. 20:47
 3/5 chiquitina válasza:
Hetente egyszer azért locsold meg! :) Gyönyörködj benne, és hagyd ott, ahol van, mert látszólag ott érzi jól magát. És tényleg ne csinálj vele semmit, az orchidea nagyon igénytelen.
2011. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bimbók fény felé, ablak felé fognak nyílni, amikor már kinyíltak, akkor befordíthatod a szoba felé, hogy lásd is. :)
2011. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orchidea a tőzeget szereti és nem a virágföldet ! A feleségem nem locsolja hanem kb fél órára cseréppel együtt vizbe rakja és a gyökerek annyit szivnak fel amennyire szükségük van. A levirágzott szárat ki kell szedni.
2011. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!