Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ötletek? Van egy 5 m hosszú 2...

Ötletek? Van egy 5 m hosszú 2 m magas ronda betonfal a kert végében ami hátsó fal.

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk,és van egy nagyon ronda beton fal amit el kéne takarni valamivel.. Tujára és buxusra is gondoltam,de van egy fiú kutyánk és félek,hogy lepisili a tuját mert akkor megvörösödik,tönkremegy.A buxus viszont nagyon lassan nő.Néztem kertépítős oldalakat,de ott nem voltak ilyen ronda beton falak amiket el kellett volna takarni,ha nem is teljesen,de ne viritson annyira.Valamilyen ötlet?
2011. febr. 24. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
futtass rá valamit, boroslyánt pl.
2011. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
főzz belőle pálinkát
2011. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fess rá valami szépet!:)
2011. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

a borostyám szerintem is jó ötlet. könnyű szaporítani is, és viszonylag gyorsan is nő.

üdv

2011. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A borostyán jó ötlet,köszönöm.. :) Ha van még valakinek más ötlete,még szívesen várom! :)
2011. febr. 24. 17:45
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
nem főzöl belőle pálinkát? :(
2011. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
építs elé egy 5m x 2m-s téglafalat !
2011. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem festessz rá valami szépet?:(
2011. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez klassz! Mármint nem a betonfal, hanem amit ki lehetne hozni belőle!

Én még a vadszőlőt is ajánlanám, mert bár ősz végén lehullajtja a levelét, ősszel gyönyörű vörös-narancs színben pompázik. Tuját is ültethetsz elé, úgy, hogy az ültetőgödör szélét körbe rakod, nagy méretű (15-20 cm magas) terméskővel, vagy görgeteg kövekkel. A belső körbe meg szórhatsz murvát. Nem tudom mekkora a kutyusod, de egy közepes termetű v. annál kisebb kutya, nem fog átmászni azért, hogy közvetlenül a növényre vizeljen, a kavicsnak meg nem lesz baja.

2011. febr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vadszölővel vigyázni kell mert ok hogy egy sima kerítéshálót összehúz-tönkretesz de ez dettóban érvényesül egy kerítés betonfalra is.


Van csodasövény-ami inkább natúr cserje de mindegy...nem oly drága és egy év alatt 2-2,5 m et nől igaz ritkítani azt is kell,hogy dús legyen.


1Parképítő

2011. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!