Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért barnul be a szobanövénye...

Miért barnul be a szobanövényeim levele?

Figyelt kérdés
Az összes szobanövényem levele egy idő után bebarnul, majd leesik. Igaz, hogy nem jön be sok fény, de nem hiszem hogy ez lehet a baj, mert ahol vettük őket ott egyáltalán nem jutott be természetes fény. A szoba hőmérséklete kb 23-25 fok. Vagy az lehet a baj, hogy túlöntözöm? Hetente egyszer öntözöm őket.
2009. jan. 24. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az alacsony páratartalom a ludas. Vegyél egy spricnit, és minden nap spricceld le a virágaidat vízzel. Akár többször is.
2009. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A barnulás oka sok minden lehet: kevés víz, sok víz vagy növényi kártevő! Bővebben:

[link]

2011. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!