Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tetves a leanderem. Azt...

Tetves a leanderem. Azt hallottam, hogy a nikotinos víztől megdöglenek. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam, de nem igazán vált be, mert nem mindent sikerült lemosnom vele. Amit elért, azt elég jól letakarította.

Szóval egy próbát megér, de mindenképpen spriccelőbe rakd a vizet és úgy oszlasd el a virágon bőségesen.

Amúgy a leandernek nem lesz baja tőle, de azért utána mosd is le :)

2010. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tudom, de ami nálam bevált, az az Actara nevű szer. 3 éve locsoltam be vele a leandert, azóta tetvek sehol, pedig 1x volt annyira is tetves (pajsztetü), hogy tövig vágtam le az egészet és azt hittem sosem jön helyre.

Csak sajnos már nem emlékszem, hogy milyen arányban kellett a vízbe tenni. Azt hiszem az index.hu leanderes fórumán találtam meg a választ.

Nem egy drága szer.

2010. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Miért vakarodik?Mi az a leander?Valami állatfajta?
2010. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17.32: Most viccelsz?
2010. nov. 27. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
17.32-nek! IGEN. Mint te!
2010. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!