Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kézi kútfúrás lehetséges?

Kézi kútfúrás lehetséges?

Figyelt kérdés
Egy hete fúrtak egy 125mm-es vastagságú kutat a kertembe. 8m mélységnél megállt a művész úr (szélhámos) mert sietett hazafelé. 10 méterben voltunk megegyezve mert kerti locsoláshoz nagyon elég a talaj víz is. Szóval 8 méternél megjött a víz aztán rábeszélt hogy ez ok, elég. Úgy voltam vele hogy üsse kő, van víz bőven, legalább kevesebbet fizetek. Csak hát a cső behelyezése előtt beomlott kb. 2 méter az alján. Ő rábeszélt hogy ez még így is jó, nem kell megijedni. Bevallom bökte a csőröm a dolog de én hülye belenyugodtam. Kifizettem, ő pedig hazament mint a villám. Nekiálltam szivattyúzni a vizet, ekkor szembesültem azzal a problémával hogy a kezdeti vízmennyiség már nem jön vissza. A legelső szivatyúzásnál kijött kb. 100 liter víz, most pedig már alig van benne 40 és ez napok óta változatlan. A kútfúró fel sem veszi a telefont. Arra gondoltam hogy rendelek egy 10 méteres kézi kútfúrót (van is ilyen) és belefúrok pár métert. Működhet a dolog? A benne lévő víz akdáj lehet a fúrás szempontjából? Pár tanács jól jönne.

tegnap 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Van ebbe műanyag béléscső lerakva ?
tegnap 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!