Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kb. 300 m2 területre milyen...

Carcass9 kérdése:

Kb. 300 m2 területre milyen akkumulátoros fűnyírót javasolnátok?

Figyelt kérdés
Benzinesem van (Al-KO kb. 30 kg), de helyzet, hogy műtöttek múlt hónapban így kimaradt egy havi vágás mert a párom sajnos nem bírta berántani sem a gépet, na meg ugye nehéz azt tolni is egy nőnek, pláne, hogy sok kisebb fa is van a kertben.. a minap persze lekínlódtam de kellene valami könnyebb is, ezért gondolkodom akkusban is a súlya miatt pont. Kábelessel meg vágjon aki szeret, kedves egészségére, én már egyszer csináltam.. köszönöm de soha többé! Előre is köszönöm a válaszaitokat!

júl. 6. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

parkside akkus fűnyírót jó szívvel ajánlom, fajlagosan olcsó az akku és minden LIDL-ben kapható állandóan az akkumulátora ha netán az 1ik elfáradna(2 akku szükséges)

Alábbi videóban 600m2 telekre bőven elég 1 töltés


https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=k3voR6IiHNE

júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
300 m2-re bármilyen aksis jó lesz.
júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezt önjáró benzinessel oldottam meg lehet kb 45 kg, de az 5 éves kereszt fiam eltolta. Termeszetesen megyek mellette, egyedül nem vághatja, de élvezi. Igaz így tovább tart, de, ha ez örömet okoz neki akkor had csinálja. Nyaranta néhány alkalom.

A másik dolog van a berántós meg van a behúzós fűnyíró. Utóbbit csak meg kell húzni, szintén a kereszt fiamhoz tudom viszonyítani ez 6 évesen sikerült neki előszőr.

Pedig 170 valahány ccm, és 4,5 le motorról van szó.

Egy teljesen átlagos alsó középkategóriás gép a praktikerből

júl. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!