Kezdőoldal » Otthon » Kert » Zöldségágyásba lehet gyümölcsö...

Zöldségágyásba lehet gyümölcsöt tenni?

Figyelt kérdés
Biztos akadnak kedvezötlenül kialakult feltételek, mint pl napfény, de a ribizlit tudom az ágyás végébe tenni ahol nem takar ki naofényt..

jún. 9. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Persze, nekem is van benne három.


Semmi baj, ha vannak árnyékos területek, sőt, ilyen kánikulában kell is, sok zöldség nem bírja már a tartós 30-35 fokokat.

jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Hosszú távon a ribizli gyökerei nagy területet futnak be. Nekem a ribizlisor mellett az utolsó években már 2 m-t kellett elhagyni, mert ott semmi nem nőtt, legfeljebb tavaszi növények, amik májusban kijöttek, és még ezeket is öntözni kellett sok évben, ha akartam valamit. (És még a 3. méteren se voltak olyan szépek a vetemények.) A ribizlik ezzel szemben óriásira nőttek, ontották a gyümölcsöt, jópár ezer Ft-ot árultam minden egyes bokorról.
jún. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze jó lesz úgy.
jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!