Kezdőoldal » Otthon » Kert » A vöröshagymán is megtapad az...

A vöröshagymán is megtapad az Amistar?

Figyelt kérdés
Peronoszpórának nézem, sajnos. A másik lehetőségem a Cuproxat. Melyiket használjam?
2023. máj. 28. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Tapadót kell tenni a permetlébe.
2023. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tátaláltam, az Amistarba nem kell hagymánál sem, de inkább csak megelőzésre jó.
2023. máj. 28. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Az Amistar mindenre jó. :)

A növényeknél a károsodott leveleket semmi nem fogja újra széppé, egészségessé tenni. A permetszerek legjobb esetben csak annyit tudnak tenni (ami tud), hogy a betegséget megállítják, és az új levelek már egészségesek lesznek. Az Amistar is csak ennyire képes. (A megadott dózist másfélszerezd, ha már ott a betegség.)

Én úgy tapasztaltam, hogy tapadásfokozó nélkül nem fog szépen, egyenletesen tapadni. Tegyél hozzá valamit, különben a nagy része lepereg.

A Cuproxat az kontakt, azaz mást nem csinál, mint egy külső bevonatot alkot, tehát tényleg csak megelőzésre való.

2023. máj. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mosogatószer jó lesz? Vagy van olyanom, hogy Vektafid A, paraffinolaj. Nem tehetnék bele?
2023. máj. 29. 08:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Van Vektafid R is, réztartalommal. Nem lenne jó?
2023. máj. 29. 08:31
 6/7 anonim ***** válasza:

A Vektafid lehet, hogy kicsapja.

A mosogató szerintem jó, de ez csak vélemény, én nem használom. A bolti tapadásfokozó se drágább, és biztosan nem rontja a hatásfokot.

2023. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, a tapadásfokozó szer a jó, meg azt kimérhetem. Nincs. :(

Köszönöm szépen!

2023. máj. 29. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!