Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan, és milyen módon kell...

Hogyan, és milyen módon kell a bambusz magot elültetni?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a bambusz, és rendeltem egy csomag bambuszmagot, amely 5db magot tartalmaz. Szobanövénynek szántam. A kérdésem az lenne hogy elsősorban egyenként érdemes őket elültetni kicsi cserepekbe, vagy pedig már egyből lehet mind az ötöt egy nagyobb cserébe? És milyen mélyre kell? Azért kérdem mert pont ezek nem szerepelnek az ültetési útmutatásban. Esetleg akik jártasok ebben olyanok válaszát várnám. Előre köszönöm!
2023. ápr. 25. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Hiába szánod szobanövénynek, szobában nem él meg. Még hatalmas edényben, erkélyen is legfeljebb valami nagyon kicsi faj.

Emellett, majdnem biztos, hogy csíraképtelen a mag.

Én nem kínlódnék vele, de ha gondolod, itt utána tudsz nézni:

[link]

2023. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt tőről kell szaporítani.
2023. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tőről kell szaporítani. Akinek van szaporulata az ad szívesen, mert terjed mint az állat.
2023. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bambusz szakértő: bő húsz éve földművelésből, terményeiből él Zsírosdeszka, van egy youtube csatija, keress rá. Többek között bambusz szakértő, Japánban földműves, ott alapított családot. Saját bambuszerdeje is van, van néhány bambuszos videója is. Playlist-jén külön földművelés szekciót is találsz.
2023. ápr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2023. máj. 1. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!