Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vennétek használt fűkaszát,...

Vennétek használt fűkaszát, láncfűrészt? Persze neveset.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 21. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Igen. A régi Stihl fűrészek sokkal strapabíróbbak mint a maiak.

Nekem pl van egy 039-es Stihl-em amit nagyapámtól örököltem, kilencven valahányban vette újonnan és a karburátor és az olajpumpa meghajtását leszámítva még semmi probléma nem volt vele. És a karbiban is csak membránt kellett cserélni.

2023. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

bárnilyen noném motorost megvehetsz, ha vétel előtt az orrod előtt beindítja az eladó, és az szépen pörög, nem csattogva. Akkor csak megfelelő anyag kell a motorba, ás hiába használt, örök életű marad.


A híres márkákat is haza lehet vágni. Nézdmeg a stihl szervizt. Plafonig vannak javításra váró tönkretett gépekkel.


Pedig a stihl nem arról híres, hogy ócska.

2023. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Minden gépet meg lehet ölni.
2023. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én évtizedek óta használok mindenféle benzines gépet, de használtat csak úgy vennék, ha szakember ismerős előbb átnézné. A használtakat csak ritkán adják el azért, mert meghalt a gazdája, vagy befuccsolt egy vállalkozás. Jellemzően akkor hirdetik meg, ha már nem sok van nekik hátra, nem lenne gazdaságos felújítani, vagy valami ismétlődő hiba okára nem tudnak rájönni, és rásózzák valami balekra, mikor épp működik.

Egy jól működő gépet te se adnál el olcsón, nem? Még ha nem is használod, elrakod a sufniba, hátha kell még valamikor.

2023. ápr. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen nem vennék de vannak speciális esetek amikor például egy csaj vett magának egy partner gépet és első körben rájött hogy ezt bizony nem neki találták ki. Visszavágta a dobozba, később meghirdette és megvettem tőle fél áron egy Strauss Austrália áráért. 😂
2023. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!