Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kúszónövény a lakásban?

Kúszónövény a lakásban?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteg olyan ötleletet láttam, ahol a plafonra mű borostyánt aggatnak és nagyon megtetszett az ötlet. Lényegében annyi az egész hogy lehet rendelni ilyen műanyag borostyánt és azt ilyen szépen el lehet rendezni a plafonon vagy a falakon. Viszont én nem szeretem a mű növényeket inkább élő növény párti vagyok. A kérdés az lenne, hogy létezik e olyan növény, ami rövid időn belül nagyon hosszúra nől és amivel meg lehetne valósítani ezt az ötletet. Az úgy működhet, hogy egy cserépbe ültetem, azt a polc tetejére rakom és onnan körbevezetem a falon? Létezik olyan növény ami beltéren ilyen hosszúra nől minél gyorsabban? Előre is köszi

#növény #berendezés #inda #kúszónövény #Lakásban növény #Hosszú növény
2023. jan. 21. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb egy aljas kúszóbabot ültetnék. Tudja, hogy mi a jó.:D
2023. jan. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekünk régen szobai futókánk volt. Viszonylag gyorsan nőtt, és jól bírta, ha néha egy-egy alkalommal kimaradt az öntözés.

[link]

2023. jan. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Borostyánt már ültettem cserépbe (komposztba) és az első évben jól nő (olyan 3-4 m) de utána megállt a növekedése. Lehet ha átültettem volna tovább nőtt volna. A szobai futóka meg ilyesmik kb ugyanilyen gyorsan nőnek.
2023. jan. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A belinkelt Epipremnum ilyen. Viszont mindenképpen kell a megfelelő fényellátás, különben egészségtelenül megnyúlnak a hajtások. Egyes Syngonium fajták is alkalmasak.
2023. jan. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!