Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ezeken a chiliken fog nekem...

Ricsike444 kérdése:

Ezeken a chiliken fog nekem termés nőni?

Figyelt kérdés

kepkuldes.com/image/UsyNce

kepkuldes.com/image/Usyklt



2022. júl. 29. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A linkek nem jók, tedd be újra, de az egészet
2022. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Címsorba bemásolva meg lehet nézni.

A másodikon már látni bimbót, az be fog érni már szeptemberre, ha a virág megtermékenyül egyáltalán.

Valami komoly tápanyaghiánya van, attól olyan gyűröttek a levelek, nézz utána, mi hiányzik neki. Kertbe kiültetve már szép fejlett, egészséges bokrok lennének, terméssel. Cserépben nevelve szerencse is kell hozzá, vagy hozzáértés, hogy mindenből legyen elég, de ne legyen túl sok, mert az is baj.

Sok chili annyira hosszú tenyészidejű amúgy, hogy normál időben vetve csak késő őszre érnek be a termései.

2022. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a második évben kezdett teremni. Ecsettel poroztam
2022. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mind a kettő teli volt virággal.
2022. júl. 30. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked is porozni kellett volna, biztos nem volt rovar. Papírból szakított hegyes kis háromszöggel is lehet jobb híján, a szakításnál olyan szőrös a széle.

Bár lehet, hogy a tápanyaghiány miatt nem voltak kellően fejlettek a virágok, ezért nem porzódtak meg.

2022. júl. 31. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!