Kezdőoldal » Otthon » Kert » A tyúkhúrt gyomnak tartjátok,...

A tyúkhúrt gyomnak tartjátok, ha gyönyörűen fedi a talajt fűvel keveredve?

Figyelt kérdés
Ahol csak fű volt, foltos lett, kiégett és elsárgult, míg tyúkhúrral együtt tökéletesen zöldellő minden a fűnyírás után. Hátulütő mi lehet?

2022. ápr. 12. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A tyúkhúr nagyobb melegben kiég rögtön
2022. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
No, ezt nem tudtam! Bár vegyesen van a fűvel, hátha jobb lesz így, keverten. Természetesebb. Köszi!
2022. ápr. 12. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A tyúk húrt szeretika vegások,de nyáron ez kiég.
2022. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Kiváncsi leszek
2022. ápr. 12. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg ki fog. Én is folyamatosan próbálom fenntartani a talaj sokszínűségét, főleg az alacsony terülő vad növényeket szeretem és öntözgetem serényen mindig. Legjobb lenne ha fű se nőne, hogy ne kelljen nyírni, de még nem sikerült megtalálnom ezt a növényt, ami jó talajtakaró és bír mindent is.
2022. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen… lány kutya is van, ő pisil és kapar, a fű nem szereti, foltos. De ahol keverve van, ott most gyönyörű. Meglátjuk, milyen formában ég ki, egyelőre bízom a csodában.
2022. ápr. 12. 21:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy mondanám lejár az ideje és kiszárad. Majd próbálok idén tartósabbakra fókuszálni... 5 voltam.
2022. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

tavasz van, ilyenkor minden gyönyörű...aztán jön a nyár, kiszárad, amire az evolúció ezt a sorsot szánta...nálam a fű gyönyörű, de baromi sok ,munkával, vízzel,táppal(nem éri meg, csak azért csinálom, mert dícsérik)


Tyúkhúr is sok van, de idővel kiszárad. Ilyenkor gyönyörű, a málnásom alját csak ez borítja.

2022. ápr. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A még meglévő füvet beborítja, elfojtja, ha nem nyírod hetente, mert tavasszal gyorsan nő, így még több "lyuk" lesz a nyáron a gyepben.
2022. ápr. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!