Kezdőoldal » Otthon » Kert » A kutamba sanszosan beleszakad...

A kutamba sanszosan beleszakadt a lábszelep , mit lehet ilyenkor tenni ?

Figyelt kérdés

Az a helyzet állt elő , hogy a hidroforom meghibásodása miatt meg kellett bontanom az egész rendszeremet . Mindent a megfelelő módon csináltunk , mindenképp ki akartam húzni a szívócsövet is az aknából és ellenőrízni a lábszelepet ugyanis ez egy 2 éve vásárolt ház tehát nem én tettem rá anno.


Nos a csövet kihúztam de a végén semmi sem volt . Az kb esélytelen , hogy végig nem volt rajta lábszelep mert ez a perifériás szivattyú szerintem enélkül képtelen lett volna 4 méterről felhúzni a vizet .


Valamint amikor dugtam vissza a csövet éreztem valamit a béléscsőbe ami sanszosan az a bizonyos lábszelep volt . 3/4 colos cső megy le, a kosaras lábszelepből nem fér bele a 3/4-es méretű mert vaskosabb a teste így egy réz Rastelli szelepet szereltem a szívócső végére .


Vizem továbbra sincs bár kiderült időközben hogy a szivattyúm a menthetetlen de a későbbiekben lehet abból gond , ha ez a beszakadt lábszelep ott marad lent ?



2022. ápr. 9. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Abból nem lesz gond ha bent maradt. Csak tudd leengedni a másikat annyira,hogy bőven elég mélyre kerüljön.
2022. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
15 cm-vel rövidebb csövet dugsz vissza és jó lesz, persze lábszeleppel a végén
2022. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!