Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a vélemény erről a fűnyírór...

Mi a vélemény erről a fűnyíróról? 100 m2-es területre kellene, viszonylag sík és egyenletes (nem tökéletes).

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 1. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Én elfelejteném az elektromos fűnyírót, csak kínélódás van a kábellel.Inkább valami kissebb benzinest nézz, akár használtan, hidd el jobban jársz.
2010. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Benzines csak nagy területre kell.

Karbantartani és üzemeltetni is drágább, mint az elektromos.

2010. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elektromos nem jó, én használtam és a kábelt mindig rakosgatni kell amikor húzod hátra. Sokkal kényelmesebb egy benzinessel füvet nyírni.
2010. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

egy fűnyíróról beszélünk, milyen üzemeltetési, és karbantartási költségekről beszélsz?:) egész idényben 8l benzint használ a fűnyíróm, mióta megvettem annyit csinálok, hogy időnként kikapargatom a beleragadt füvet.


Az elektromos fűnyíró egy rémálom, a kábelt rakosgatni, húzgálni, kínlódni sokkal rosszabb, mint ahogy az ember gondolná, ráadásul nedves fűre nagyon nem ajánlott, leveri a biztosítékod.

Egy 100m2 résznél sem mind1, hogy berántom, és 10 perc alatt letolom, vagy kinlódok a kábellel.


Egy kis teljesítményű benzines többet ér mint a legdrágább elektromos:)

2010. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aki nem tudja, hogyan kell elektromossal nyírni, hogy sohase menjen rá a kábelre (a kábel ide-oda tologatása nélkül), annak valszeg a legó sem ment kiskorában. Ez nem a fűnyíró hibája.


Az üzemeltetési és karbantartási költségen pedig azt értem, hogy az elektromos egy villanymotor és kész. Annak soha semmi baja nem lesz. A benzinesben olajat cserélsz, lég- és benzinszűrőt, gyertyát, átteleltetése nyűg. Persze nem muszáj odafigyelni ilyen apróságokra, de akkor még drágább lesz a karbantartása a gépnek.


Az elektromos nem a biztosítékot vágja le, hanem ESETLEG a fí relét (ha van olyan a házban egyátalán).

2010. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igazad van, hülye vagyok.


A kedves kérdező nyugodtan vegyen elektromos fűnyírót:a kábel egyáltalán nem gond, nem kell cibálni, nem kell rakosgatni.

A kábel nem más, mint a férfivá válás jelképe:)Egy kihívás, aki azzal tud az bármivel tud:)

2010. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! az elektromos mellett döntöttünk. arra lettünk volna kíváncsiak, hogy a belinkelt konkrét termék milyennek tűnik :) szép napokat!!
2010. szept. 1. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Hali ! 100m2 ? Az egy házhely.pl 10x10m.Én ilyen kicsi területre biztos nem vennék ilyen komoly gépet.Vennék egy 1000-1200 w körülit 12-15 ezerért.
2010. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

o óóóóóóóó most látom: 1000 m2-es a telek :D

bocsi

de még mindig konkrétan ez a termék érdekelt volna

2010. szept. 3. 13:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!