Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mijen növény szeret a konyhába...

Mijen növény szeret a konyhában, a szekrény tetején?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 10:10
 1/6 anonim válasza:
82%
nekünk egy csomó futó van.
2010. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kaktuszok elvannak!
2010. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szobai futóka, pletyka..., de ha bemész egy virágboltba, segítenek, melyik növény mit szeret
2010. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen, a futó pletyka: konyhában volt a cserepe a szekrény tetején, néhány év alatt körbefutotta a lakást. Volt vagy 25m hosszú (nem túlzok). Jól nézett ki az aszparágusz is, szereti a párát. Ha ott elég világos van, akkor sokféle növény megél!
2010. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne hüjéskedly! Mindegy mijen a növény, csak a talaly lyó legyen és ne legyen jukas a kaspó.
2010. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tudom, hogy nem illik beírni, ha nem írok választ, de az előző válaszon behaltam. Nekem is ez szúrt szemet először :D


Azért annyit hozzá tudok tenni, hogy a kaktuszok tuti szeretik (vagyis elviselik), de a magasabbra növők elhajlanak a fény felé mindenképpen, úgyhogy jó, ha forgatod. Meg csinálhatsz fura formákat, anyámnál van egy-két érdekesebb kinézetű :D

2010. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!