Kezdőoldal » Otthon » Kert » Folyamatos kutyaugatás ellen...

Folyamatos kutyaugatás ellen mit lehet tenni? Van erre valami eszköz?

Figyelt kérdés
Szomszédunk kutyájáról van szó, Mikor kiengedik, egy pár perc után rákezd. Elégsokmindennel próbáltunk már hatni rá, kutyariasztó spray, ultrahangos riasztó, slag, szét szó, semmi nem használ. Ma is arra keltem hogy olyan, mintha az ágyam mellett ugatna. Szomszéd letudja annyival, hogy a kutyának is kell friss levegő, örüljünk hogy nem egész nap ugat, meg hogy gáz lenne ha nyávogna.Ezzel sokra nem megyünk.

2021. febr. 6. 07:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Lefogdosta a macskáinkat is már."


Nálunk -egyenlőre- nincsen kutya, viszont a szomszédok macskái nálam szarnak össze mindent. Az egész gyepet elaknásították. A bejáratot meg a pinceablakokat is rendszeresen levizelik azzal a penetránsszagú macskahuggyal.

Ha szólok a szomszédnak az a válasz, hogy nála nem szarnak, így őt nem érdekli. Megkötni sem lehet a macskákat.


Viszont adtál egy jó ötletet.

Hétfőn elhozok valamelyik menhelyről egy kutyát. Az majd rendet tesz.

2021. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
IGENIS, van kibírhatatlan kutyaugatás. Egy jól szocializált kutya nem ugat egész nap. A szomszédunkban egy mudi ugatott egész nap. Többször szóltunk neki, és csak akkor vitette el a munkakutyát a 80 öles telekről, mikor megmondtam, hogy egy dolognak többféle elintézési módja lehet. Ebből értett.
2021. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%
Akkor se kibírhatatlan egy kutya ugatasa ennyire.
2021. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
41%
13. Akkor hallgassa egész nap, aztán majd más lesz a véleménye. Egy kutya nem zavarhat embereket, akár mennyire is szeretjük, akkor is csak egy állat.
2021. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az van, hogy alapvetően nem tudom hol tartják, nem is érdekel, egy nap többször kiengedik hátra, akkor ugat. Persze mindig rosszkor, vagyis hogy jókor nem is tudna, mert irtózatos idegesítő, zeng tőle a fejem. A macskákat nem lehet megkótni, ez a baj, hogy azokat is sportszerűen vadássza, eddig 6 macskánk lett oda. A szomszéd elvileg nem is érti, neki is van macskája meg mindenféle hülyeség, elvileg azokat nem bántja "xsak a területét védi"
2021. febr. 6. 23:04
 16/19 anonim ***** válasza:
80%

Szokd meg. Ezek szerint nem is egesz nap ugat.


Tartsd bent a macskaidat!

2021. febr. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%
Ja hogy nem is egész nap ugat...? Hát istenem!!! Szokd meg barátom! Tavasszal meg jönnek a madarak csicseregni, készülj!
2021. febr. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Én szerintem az állat nem a lakásba való, a macskának kell a mozgástér. Így szoktak meg és nem fogom őket másra kényszeríteni, meg a lakásban a macskapiszkot szagolni.A kutya is szerintünk azért ugat, mert sokat van a lakásban ahol nyilvánvalóan nem érzi jól magát egy ilyen nagy testű kutyáról van szó.

A szomszéd egyébként mondta is hogy sajnálja a macskákat, az övét valamiért nem bántja a kutya, de én mondjuk még soha nem láttam nála macskát lehet nincs is neki csak kamuzik. Ki is fizette őket amit megölt a kutyája, több szomszédnak is volt olyan is már hogy átrepült a csirke, azt is leölte a kutya. Szóval kellene egy megoldás, ami használ, hogy ne akarjon a hátsó kertben lenni a kutya, ha már más megoldás nincs. Most gondolkozok paprikasprayn

2021. febr. 7. 07:22
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Miert ne lehetne a kutya a sajat hatso kertjeben? 😂


Oruljetek annak, hogy kifizette a macskakat, csirkeket.


A kutya jogosan vedi a teruletet, a tobbirol nem tehet. Vigyazzatok ti az allataitokra, hogy ne menjenek at. Az en szomszedom is bent tudja maganal tartani a tyukokat! A macska temat inkabb hagyjuk is...Minket kikerulnek a macskak. Tanultak belole, miutan nehanyszor megkergette oket a kutya.


Engem meg tavasszal a bagzo macskak hangja idegesit. Ha bent tartanad a macskadat, ez is megszunne. De csinalok valamit? Nem. Ez van, ez legyen a legnagyobb problemam.


A kutya akkor a legboldogabb, ha a gazdaja mellett van. Ha le van mozgatva/nem rombol, akkor semmi problema a lakasban tartassal.

2021. febr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!