Kezdőoldal » Otthon » Kert » Folyamatos kutyaugatás ellen...

Folyamatos kutyaugatás ellen mit lehet tenni? Van erre valami eszköz?

Figyelt kérdés
Szomszédunk kutyájáról van szó, Mikor kiengedik, egy pár perc után rákezd. Elégsokmindennel próbáltunk már hatni rá, kutyariasztó spray, ultrahangos riasztó, slag, szét szó, semmi nem használ. Ma is arra keltem hogy olyan, mintha az ágyam mellett ugatna. Szomszéd letudja annyival, hogy a kutyának is kell friss levegő, örüljünk hogy nem egész nap ugat, meg hogy gáz lenne ha nyávogna.Ezzel sokra nem megyünk.

2021. febr. 6. 07:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Farassza le fizikailag es agyilag is a kutyat.
2021. febr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mindenre ugat, az elrepülő madarakra, ha leesik egy falevél, mindenre,. Elvileg hu de nagyon iskolázott kutya, de hiába adunk neki vezényszót, már megőrülünk tőle hogy ilyen random időpontokban megy a vau vau. Szomszéddal való kommunikáció kiesik, annyi a válasz, hogy a kutyának wcre kell mennie meg levegő kell neki meg nem egész nap van kint, lehet örülni. Engem az érdekel, hogy amikor kint van, akkor se ugasson, mert olyan, mintha itt ugatna mellettem. Lefogdosta a macskáinkat is már.
2021. febr. 6. 08:22
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Ennél nagyobb baja ne legyen! Attól még hogy önök ultra érzékenyek egy kutyaugatásra nem jelenti azt hogy más ne tartson ebet. Nekem sincs allatom, a szomszéd cicája piszkit csak néha a kertembe, s a szomszédságomban lévő 3 tacskó csaholását hallom. De tudja én örülök nekik, sőt még a cicának enni is adok időnként. Javaslom a higgadtságot hisz ennél sokkal kellemetlenebb, nagyobb problémát el kell viselnie az élete során az embernek! Üdvözlettel
2021. febr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha ennyi aprosagra ugat, akkor lehet, hogy ott van egy kicsi idegrendszeri problema. Amirol nem a kutya tehet. Tovabbra is a farasztast ajanlom, akkor legalabb aludni fog egesz nap :)


En is a szomszedaim miatt nem merem pl. a felugatast gyakorolni, pedig kene...😬 Bar soha senki nem szolt be. De szerencsere a kutyam csak akkor ugat, ha tenyleg van valami. Vagy ha en akarom.

2021. febr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent kozos kertetek van?
2021. febr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Hát tényleg vannak egész nap ugató, nyüszögő kutyák. Ahhoz képest ez nagyon barátságos állapot. Ha tahó a szomszéd, nem tudsz mit tenni. El kell költözni.
2021. febr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
A kutya dolga hogy ugasson! Miért ha egy elefánt döngetne és üvöltene az udvarodon az jobb lenne?
2021. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Ezt a lefárasztást ez hogy gondoltad , hogy fárassza le a szomszéd kutyáját?
2021. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem. A gazdának kéne (ezt komolyan le kell írni?), de ő beszélhet a szomszéddal.
2021. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
13%
Ez aztán a probléma!
2021. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!