Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen gaz lehet ez a füvemben...

Milyen gaz lehet ez a füvemben? Hogyan irthatnám ki?

Figyelt kérdés
Olyan, mint a lóhere, csak a színe nem zöld, hanem barnás és sárga apró virága van. Teljesen tönkre teszi a füvemet és nem tudom kiirtani. Próbáltam már a gyomírtót is, de már akkora területen van, hogy kezdhetném az egész gyep újra telepítését. A föld felszíne alatt van a gyökere, mely szétkúszik a föld közvetlen felszíne alatt. Azok a gyomirtók sem ölik ki, melyek a gyepre nem veszélyesek.
2010. aug. 8. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Vöröshere.

Ha nem írtod ki pl:gyomstop,keroland,akkor teljesen kinyírja a füvet.Ezek a szerek,csak a gazféléket viszik ki a fűből,a fű egészséges marad

2010. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem bíztos hogy ez a neve de én így hívom.vöröses színű,négy vagy háromlevelű és olyan mint a lóhere
2010. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!