Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mitől eszi a damilt?

Mitől eszi a damilt?

Figyelt kérdés
Van egx 50Cm3 fűkaszám. Valamiért több damil fogy mint benzin. Mitől van ez? Én töltöm a dobot,már régóta igy csinálom az előző gépemnél is. Nem tudok semmire sem gondolni.

#fűkasza #Fűkasza damíl #Fűkasza damíldob
2020. aug. 15. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolni én sokmindenre tudok, most például egy szép szőrös... De ez nem tartozik ide.

Ja, a damil.

Lehet, hogy ócskát vettél. Vagy ha teljesen új gép, akkor a fejben nagyon gyenge a rugó, és a legkisebb érintésre adagol.

2020. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
+1 a silány damilra.
2020. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fej új?
2020. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Biztosan jó irányban tekered fel a damilt? Legtöbbször ez a baj...
2020. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szar a damilfej, az is probléma lehet.
2020. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A gép új, a damíl nem gagyi,nem piaci,nem tescos.Ezt szoktam venni az előző gépembe venni. A gyári damilfej igaz nem a legjobb,de kicseréltem. Nem gagyira,nem piacosra MTDre. MTD fűkaszám volt elötte,azt a gépet nem dicsérném,de a dob az tökéletes volt. Azert is ilyet vettem.
2020. aug. 16. 15:55
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó irányba tekerem fel a damílt.
2020. aug. 16. 16:01
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokszor leütöd a damilfejet...ha jó a fej, akkor másként nem adagolja a damilt.

Nem tudsz kaszálni ezek szerint...erősítsd meg a rugót a damilfejben-húzd szét kicsit.

2020. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A damílfejet nem ütöm le sokszor. Tudok kaszálni.Azért tettem fel a kérdést mert nem elöször fűkaszálok,de most elöször történik ilyen,hogy eszi a damílt.5éve lakom családiban,amivel nm dicsekszem mert panel híve vagyok :) .5 szezont kaszáltam,de ez az idén új géppel,új fejjel történik elöször.
2020. aug. 16. 18:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Valamit nem tudsz jól, ha ez van....fizikálisan nézzed, akkor adagol, ha leütöd...lehet mégis sokszor leütöd...rossz a gépen a súlyozás s mindig leengeded talán...


Ha magadra akasztod a gépet, akkor annak kicsit kell csak előre dőlnie s ha veri a földet, köpi a damilt.

Amúgy, egyszerű szerkezet s megnézed kézzel a damileresztést...

A többit már leírtam...

2020. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!