Kezdőoldal » Otthon » Kert » 35ccm fűkaszához hanyas...

35ccm fűkaszához hanyas damilt használjak? a kasza az Stihl

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha új a gép,bent van a könyvében.A vastagabb kevésbé szakad.

Én 3.2 raknák rá .

2017. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
fs 106 os. de nincs le amortizálva. nem erolkodik a nagyon nagy majdnem 80 centis gazban sem. de ugye a kertben nagyon nyalja a damilt elfelé. 2.4 essel használom.
2017. máj. 8. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:

A neten nem találtam, de lehet úgy 1,5 LE, vagy nem sokkal több. Erre bőven elég a 2,4, a vastagabb teljesítményesést okoz. Alapfokú mechanika, minél kisebb felületen éri a fűszálakat, annál könnyebben vág, annál kevésbé fogja le a motort.

Csak valami rendesebb minőségű damilt kellene venned.

2017. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2,4 mm való hozzá.A 2 le felettihez való vastagabb.
2017. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Javaslom én is a gépkönyvet. Ha még bejáratós a kaszád, semmiképpen se tegyél rá vastagot, inkább a damil kopjon, mint a motor. 45 ccm-es husqvarnával tolom (545rx), nekem a 3-as x-force az optimális a nagy gazra. Kicsire, vékonyra 2,4-es is elég.
2017. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

a damilt a Stihl márka boltban veszem. a narancs színű USA gyártmányút.


és most 18+ év után kell rá egy tanksapka... :D

2017. máj. 10. 11:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt a damilt szerintem nem sokan tudják így beazonosítani.

Az egy dolog, hogy hol gyártják, meg milyen színű. A minősége a lényeg.

A cégnél pl. egy 3-as kerek zöld színű damilunk van most, Stihl felirattal, azt nem tudom, hol gyártják. De eszméletlen gagyi, nem is lop belőle senki otthonra, mert szakad, rojtozódik, a fejben összeolvad.

2017. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a narancssárga se jobb mert ez meg ketté nyílik mihejt bele engeded a gazba. pedig 4 szögletű
2017. máj. 11. 07:23
 9/9 Szirony Gyuri válasza:
2.4 eset. A nagyobb megterheli a motort.
2017. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!