Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hullott gyümölccsel ès èrtelen...

Hullott gyümölccsel ès èrtelen, de márleszedett gyümölccsel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Cefrèbe jò? Esetleg kecskènek, disznónak adni? Végső esetben komposztra dobom, de ennek nem örülnèk, hàtha kihajt.

Azt nem szeretnèm rèszletezni mièrt van az èretlen gyümölcs leszedve.


2020. aug. 6. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Komposzt. Semmi m@sra nem jó.
2020. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Pedig nekem is ez lett volna az első kérdésem.:)

Hullott gyümölcs jó a cefrébe, az éretlen nem. Kecskéről-disznóról nem tudok nyilatkozni, mert nem tartunk, bár a szomszéd kecskéje a fánknak támaszkodva legelte le az éretlen körténket és tudtommal nem dobta fel a bakancsát.

2020. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Az állatok tudják mit lehet megenniük és mit nem. Kivéve a mérgező anyagokat, műanyagokat, és vegyszereket.

Cefrének csak az érett, nem rohadt, nem penészes, nem kutyaszaros, nem földes gyümölcs jó.

Mert ha az egyik is igaz a gyümölcsre amit írtam, akkor a végeredmény egy technokol szagú zavaros lötyi lesz (pálinka helyett).

2020. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Gyümölcsecetet lehet belőle készíteni.
2020. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
A kecske meg a ló garantáltan szereti a zöldet is, a szomszéd megkért, hogy dobáljam át nekik a hullott gyümölcsöt, most már ha meglátnak, egyből jönnek kérni. A disznó a másik szomszéd szerint nem szereti a hullott almát, bár én ez erősen furcsának tartom. (Amikor még nekünk voltak disznóink, még nem voltak gyümölcsfáink.) De vihetsz kóstolót, ha vannak a környékeden.
2020. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!