Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szerintetek mit ültessek?

Szerintetek mit ültessek?

Figyelt kérdés

Szeretném az egész kertet jövőre egy fajta növénnyel be ültetni de locsolni csak nagyon ritkán tudnám akkor is kevés vízzel úgy hogy valami olyan kellene aminek elég az eső.

Kukoricára gondoltam eddig de ahhoz kevés egy kert. Szerintetek?



2020. júl. 21. 15:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
Én is azzal foglalkozom. Én rengeteg mindent ültetek, vetek. A földiepertől kezdve a paprika, paradicsom, saláta, uborka, fokhagyma, burgonya és még sorolhatnám. Itt a kérdezővel van a gond. Az nem járható út hogy tavasszal elvetek valamit, egész nyáron lógatom a lábam, ősszel meg betakarítom. A növényt öntözni, gyomlálni, gondozni kell. Ha erre lusta vagy nincs ideje vele foglalkozni akkor miért nem adja ki inkább bérbe a földet?
2020. júl. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kb 700-800 négyzetméter és azért nem akarom mindenfélével be ültetni mert nincs kút amivel locsoljam de azt sem akarom hogy üresen álljon. Kapálás gondozás az természetesen meg van. A termés meg saját felhasználásra, családnak ismerősöknek elmenne
2020. júl. 23. 08:12
 13/15 anonim ***** válasza:
Vess füvet, tarts tyúkokat. Drága a tojás:)
2020. júl. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#9

Mutatnál fotót a mostani termő borsódról? Olyan fotót, amin van dátum, vagy be lehet azonosítani, hogy nem májusban készült a kép, mert pl. egy címeres kukorica van a háttérben.

2020. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Holnap megyek ki, csinálok fotót. Mondd meg hogy milyen tárgy legyen az ágyás előtt. Vagy egy kartonpapír és mondd meg mi legyen ráírva.
2020. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!