Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kaptam egy yukkát. Hogy kell...

Kaptam egy yukkát. Hogy kell gondozni? Locsolni hányszor kell egy héten foralt vízzel alulról? Napra kell tenni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy jukkám. Egy nyugatra néző ablak előtt van a radiátor előtt. sima csapvízzel locsolom, azt is csak akkor ha eszembe jut és akkor is simán a földjére öntöm a vizet. Ennek ellenére szépen növekszik már évek óta.
2010. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a forralt viz nem jó a növényeknek, miért akarnál azt használni? Alulról meg csak kevés növény birja az öntözést!
2010. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a legjobb ha tavasztól őszig a szabadban van teljes napfényt szereti,akkor lehet bőségesen locsolni.Télen csak minimálisan.
2010. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én két hetente szoktam locsolni sima csapvízzel és csodaszép.Néha meglocsolom substral levéldísznövényes táppal.Gyorsabban nő tőle,de tényleg csak néha használd!Mindenképp olyan helyre rakd ahol sok fényt kap,azt nagyon igényli.
2011. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!