Kezdőoldal » Otthon » Kert » A zöldbabot milyen hálóra...

A zöldbabot milyen hálóra futtathatom?

Figyelt kérdés
Eddig uborkahálóra szoktam, de most valami apró lyukút hoztak ide nekem, aminek nem tudom mi a neve. Megfelel az is? Nincs függőleges szál, amire futhatna.

#uborkaháló
2020. máj. 20. 22:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Madárháló lehet. :(
2020. máj. 20. 23:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyire apró lyukú? Szerintem 5x5-ös és 10x10-es is egyaránt jó erre a célra. Van ahol vas térhálót használok, van ahol műanyagot feszítettem ki.

Amúgy a futóbabot úgy szokták még karóval megtámogatni, hogy négy botot leszúrsz, középen felül összekötöd őket és a botok aljához veted a babot, amik 50-50 centire vannak egymástól. Így a botot körbeölelve felfut a bab a tetejéig.

2020. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ültess mellé kukoricát

Felfut arra is

2020. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vettem azóta uborkahálót, az megteszi éveken keresztül(ha leszedegetem az előzőt) Most a kibontásával kínlódok. Egyedül nem megy, de valaki csak megszán. :)
2020. máj. 22. 11:39
 5/7 anonim válasza:
Én segítek ha van hideg söröd
2020. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A madárháló is megtenné, de azt nem tudom kifeszíteni. Nem húzhatom rá az alumínium csőre.
2020. máj. 22. 11:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hideg sincs:(
2020. máj. 22. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!