Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Irgalmatlan mennyiségű légy...

Irgalmatlan mennyiségű légy van az elmúlt hetekben, ti mit tesztek ellenük? Nekem semmi nem vált be igazán, szenvedek tőlük. Többi lent.

Figyelt kérdés

Az állandóan nyitva lévő ablakokon szúnyogháló van.

Egész nap csapkodom őket légycsapóval, de mindig van utánpótlás, bejönni be tudnak, kimenni soha nem fognak maguktól.

Minden szobában lóg az a 2 oldalú ragacsos barna csík, igaz van is beleragadva légy bőven, de mindet nem tudjha megfogni.

2 féle elektromos riasztónk volt, mindkettő márkás, drága fajta, Vape meg nem tudom mi, légy- és szúnyogriasztó, konkrétan sz*rt se ért egyik se.

Fertőtlenítős vízzel ha felmosok, semmit nem jelent, 1 perc múlva ott vannak és a fertőtlenítős padlóra is leszállnak.

Éjjel nem tudok aludni, ert zizegnek a fülembe. Persze, hogy rám szállnak, hisz izzadok, arra is jönnek.

Az már csak hab a tortán, hogy némelyik csíp is, és ha azt pont nem tudom lecsapni, akkor nem győzök vakarózni.

Tudom, hogy ez a nagy meleg kedvez nekik, de mégis mit tudnék tenni ellenük?

Klíma nincs, az ablakokat nem csukhatjuk be, mert így is szenvedünk.


2015. aug. 9. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nalunk is szunyoghalo van es egyetlen legy sincs. Hol mennek be?
2015. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szúnyoghálóval tartom kinn a legyeket. Azt az egy-két legyet, ami a ki-bejárkálással ajtónyitáskor bevágódik, egy egyszerű légycsapval levadászom 2-3 perc alatt. Elég nagy a ház, de minden helyiségben egy eldugott helyen tartok légycsapót.
2015. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, nem írtad, milyen környéken élsz, mennyi háziállat és mely háziállatok élnek veletek együtt vagy a szomszédotokban.


Azt tudom, hogy a légy nem szereti az ecetsav szagát. Így az ablakok lemosásakor ezt érdemes használni. Szintúgy a mosogatóhely és közelében vagy az asztalokon érdemes ezzel fejezni be a takarítást.


A falusi emberektől hallottam, de már ez elég régen volt, hogy a légy a kék színt sem kedveli. Ezért sokan halványkékre festették a házuk vagy konyhájuk falát.

2015. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!