Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Járt így valaki ágyi poloskákkal?

Járt így valaki ágyi poloskákkal?

Figyelt kérdés
Igazából nem kérdésem van hanem inkább sztorim.vagy talán kérdés is.nem is tudom már magam sem. Kb soha életembe nem foglalkoztam ezekkel a poloskákkal mígnem barátnőméknél volt. Azóta mindig mindent figyelek. Ez már 3 éve volt. Tavaly júliusban gondtalanul főztem a vacsorát mikor láttam egyet a falon. Mondanom sem kell milyen ideges voltam és féltem. Másnap hívtam az írtót aki azt mondta várjunk még egy kicsit míg nem érzünk csípést stb. A jó isten mintha megsegített volna mert aztàn nem történt semmi. Azóta eltelt 15 hónap. Mindig néztem mindent. Sokszor világítottam át az ágyat és körülötte mindent de semmi jel. Az az 1 volt amit hála égnek észre is vettem. Na most 15 hónap eltelte után megin láttam egyet a falon. Megnéztem interneten ez kb akkor kelt ki mert nem ilyen barnás vörös volt még. Na azóta megin pánikba vagyok és imátkozom hogy megin csak az az 1 legyen. Továbbra is lesem az ágyat és mindent. Egyenlőre minden rendben van. Azóta majdnem 1 hét telt el. Valaki tapasztalt màr hasonlót?
okt. 15. 08:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nos a fejlemény a következő. Ma reggel ismét találtam egyet a konyhában. Úgyhogy szakembert hívtam
tegnap 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!